Loading...

Korona vírus

Aktualizácia 23.3.2020

 

Storno zdarma do 30. apríla 2020 – bezplatné zmeny do 31. mája 2020

Súčasná KORONA kríza nám naďalej prináša veľké výzvy. Chceli by sme využiť túto príležitosť a poďakovať za vašu podporu v posledných týždňoch. Naozaj si to vážime.

Usilujeme sa nájsť najlepšie riešenia pre vás - našich zákazníkov. Týmto prispôsobujeme naše opatrenia aktuálnej situácii na základe dnešného cestovného upozornenia Federálneho úradu pre zahraničné veci a dopĺňame naše vyhlásenie zo dňa 17. marca 2020:

 

Nasledujúce nariadenia sa vzťahujú na všetky turistické destinácie a služby:

• NOVÉ: Stornovania zadarmo do 30. apríla 2020

Všetky rezervácie našich DER Touristik (značky DERTOUR, MEIER´S Weltreisen, ADAC Reisen, ITS a JAHN Reisen Deutschland ako aj ich X produkty) a REWE Austria Touristik (značky BILLA Riesen a JAHN Reisen Austria a ich X produkty) budú nami  do termínu nástupu 30. apríla 2020 postupne podľa dátumu odchodu rušené.

 

• NOVÉ: Zmena rezervácii zadarmo do 31. mája 2020

Okrem dnešného dňa môžete všetky rezervácie s dátumom cesty do 31. mája 2020 bezplatne zmeniť na neskorší dátum cesty - s výnimkou produktov X a PAUS, rezervácií s pravidelnými linkovými letmi, vstupenkami a kempingami. Zmena rezervácii sa musí uskutočniť do 31. mája 2020, ale najneskôr do desiatich dní pred odchodom.

 

UPOZORNENIE:

Naše servisné tímy sú v súčasnosti veľmi zaneprázdnené z dôvodu aktuálnej situácie. Prosíme Vás, aby ste sa zdržali telefonických hovorov.

Prosím, kontaktujte nás iba e-mailom.

Toto je jediný spôsob, ako vyriešiť vaše požiadavky rýchlo a efektívne.

 

Chceli by sme tiež zdôrazniť, že v súčasnosti nespracúvame e-maily s otázkami týkajúcimi sa zrušenia rezervácii po 30. apríli 2020.

Tu platia až do odvolania stále platné VOP jednotlivých touroperátorov!

Ďakujeme za pochopenie a podporu, zostaňte zdraví!