Loading...

DER Touristik pravidlá pre rezervácie (DERTOUR, MEIER ́S Weltreisen, ITS a JAHN Reisen Deutschland

 

DER Touristik pravidlá pre rezervácie (DERTOUR, MEIER´S Weltreisen, ITS a JAHN Reisen Deutschland):

Ako jedna z popredných európskych cestovných skupín si je DER Touristik viac než vedomá svojej zodpovednosti. Najmä v čase pandémie kovidov chceme, aby ste sa na nás mohli spoľahnúť v každom ohľade. S našimi cestovnými kanceláriami značiek DERTOUR, ITS, JAHN Reisen a MEIERS WELTREISEN môžete začať svoju cestu s dobrým pocitom. 

 

Bezplatné zrušenie a zmena rezervácie 

Na všetky nové rezervácie uskutočnené od 01. marca 2021 vám v rámci našich balíkov Flex ponúkame možnosť, ktorá vám umožní bezplatne zrušiť alebo zmeniť rezerváciu - až 14 dní pred odletom! 

• Bezplatnú zmenu rezervácie alebo bezplatné zrušenie rezervácie je možné vykonať maximálne 14 dní pred začiatkom cesty v prípade leteckej paušálnych zájazdov a 7 dní v prípade rezervácie vlastnou dopravou.

• Výnimky sú: rezervácie prostredníctvom Travelix a všeobecne všetkých dynamických produktov X a PAUS, okružné plavby, lety z DER Touristik Ticket Factory, lístky na podujatia, kempingové vozidlá, výlety autobusom do Severnej Ameriky, špeciálne výlety vlakom a lístky na vlak v sadzbe Bahn Spar, ako aj online rezervácie nasledujúcich produktov: DERTOUR: Obytné autá, okružné plavby, prázdninové prenájmy, lety, poistenie; ITS a JAHN REISEN: prázdninové byty / prázdninové domy, poistenie, prenájom automobilov

 

Pre správne storno alebo zmenu rezervácie nás kontaktujte mailom na info@dertour.sk

Nová Flexibilná rezervácia od DER Touristik

Od 1.3.2021 sú ponúkané nové flexibilné možnosti pre nové rezervácie zájazdov a služieb do termínu odchodu 31.12.2023 pre značky DERTOUR, MWR, ITS a JAHN Reisen. 

 

Flexibilné ceny pre hotely s vlastnou dopravou:

Po zavedení flexibilných sadzieb si zákazníci pre vybrané DERTOUR hotely s vlastnou dopravou môžu vybrať medzi klasickou rezerváciou s všeobecne platnými všeobecnými obchodnými podmienkami (VOP) alebo Rezerváciu flexibilnej sadzby s možnosťou bezplatného zrušenia alebo zemnou rezervácie až 7 dní pred nástupom na pobyt.

 

Flex balíčky, ktoré je možné dorezervovať k paušálnym leteckým zájazdom


Rezervácia je možná do odvolania pre nové rezervácie leteckých zájazdov (charterové a pravidelné lety) značiek DERTOUR (vrátane DERTOUR PLUS), ITS, JAHN Reisen a MEIERS WELTREISEN pre zájazdy s dátumom odletu do 31.12.2023 (posledný dátum cesty). Až do odvolania je možné rezervovať aj početné rezervácie len hotelov uvedených značiek, ako aj ďalšie zodpovedajúco označené individuálne služby, ako je prenájom automobilov pre cesty s dátumom odchodu do 31.12.2023 (posledný dátum začiatku cesty).  

Flexi balíček sa rezervuje na jednu cestu, t. j. platí pre všetky osoby, ktoré cestujú na túto cestu.   

Cena za flexi balíček sa líši v závislosti od ceny celkovej rezervácie. Základom je pôvodná cena zájazdu bez poistného plnenia pred odpočítaním zľavových kódov, kreditov alebo poukazov. Konečný výpočet ceny balíka sa uskutoční v poslednom kroku rezervácie.  

Cenová stupnica pre flexi balíky od dátumu rezervácie a cesty 22.08.2022:  

  • 59 € pri celkovej cene zájazdu alebo služieb do 4 999,99 €   
  • 129 € pri celkovej cene zájazdu alebo služieb od 5.000 do 9.999,99 € 
  • 199 € pri celkovej cene zájazdu alebo služieb od 10.000 € 
  • Bezplatné zrušenie alebo zmena rezervácie do 14 dní pred odchodom.  

Samotný flexibalík nie je možné zrušiť ani vrátiť (výnimka: zrušenie cesty z dôvodu existujúceho cestovného upozornenia). Platba za balík Flex je preto splatná okamžite spolu so zálohou.  

 

Vzorový výpočet:

Štvorčlenná rodina si zarezervuje zájazd/služby za celkovú cenu 2.599 € plus flexibilný balíček za 59 €. Z toho vyplýva príplatok 14,75 € na osobu rozdelený medzi štyri osoby, ktoré uskutočnili rezerváciu.

Vylúčené sú všetky dynamické produkty (DERTOUR Paus, MWR Paus, XDER, DERD, XMWR, ITS Indi, Jahn Reisen Indi), všetky sprostredkované lety IATA spoločnosti DER Touristik Ticket Factory a len letové služby, plavby, rekreačné byty, hausbóty, obytné vozidlá, mobilné domy, vstupenky, cestovné poistenie, všetky služby DERTOUR Sports (vrátane zájazdov na olympijské hry), všetky služby skupinových zájazdov a À la Carte, ponuky externých partnerov, ako aj vybrané služby a niektoré termíny.  

 

DERTOUR Slovakia s.r.o.

 

DERTOUR / MEIER ́S WELTREISEN / ITS / JAHN REISEN / BILLA REISEN / DER

Panská 6, SK-811 01 Bratislava
Rezervácie: +421-2-210-12345
E-Mail: info@dertour.sk / www.dertour.sk

aktualizované 20.01.2023