Loading...

DER Touristik pravidlá pre nove rezervácie (DERTOUR, MEIER ́S Weltreisen, ITS a JAHN Reisen Deutsc

 

DER Touristik pravidlá pre nové rezervácie (DERTOUR, MEIER´S Weltreisen, ITS a JAHN Reisen Deutschland):

 

Vážené kolegyne a kolegovia,

dovoľujeme si Vás informovať o zmenách v pravidlách nových rezervácií skupiny DER Touristik. Pozorne si ich prosím prečítajte a uložte.

 

Bezplatné zrušenie a zmena rezervácie do 28.2.2021

 

Na všetky nové rezervácie uskutočnené do 28.2.2021 s dátumom cesty do 31. októbra 2021 sa vzťahuje nasledujúce:

• Bezplatnú zmenu rezervácie alebo bezplatné zrušenie rezervácie je možné vykonať maximálne 14 dní pred začiatkom cesty v prípade leteckej paušálnych zájazdov a 7 dní v prípade rezervácie vlastnou dopravou.

• Výnimky sú: rezervácie prostredníctvom Travelix a všeobecne všetkých dynamických produktov X a PAUS, okružné plavby, lety z DER Touristik Ticket Factory, lístky na podujatia, kempingové vozidlá, výlety autobusom do Severnej Ameriky, špeciálne výlety vlakom a lístky na vlak v sadzbe Bahn Spar, ako aj online rezervácie nasledujúcich produktov: DERTOUR: Obytné autá, okružné plavby, prázdninové prenájmy, lety, poistenie; ITS a JAHN REISEN: prázdninové byty / prázdninové domy, poistenie, prenájom automobilov

 

Pre správne storno alebo zmenu rezervácie nás kontaktujte mailom na info@dertour.sk

Nová Flexibilná rezervácia od DER Touristik

Od 1.3.2021 (dátum rezervácie) budú ponúkané nové flexibilné možnosti pre nové rezervácie zájazdov a služieb do termínu odchodu 31.10.2021 pre značky DERTOUR, MWR, ITS a JAHN Reisen. Naši spoloční zákazníci si tak môžu bezpečne a flexibilne rezervovať svoju letnú dovolenku.

 

Flexibilné ceny pre hotely s vlastnou dopravou:

Po zavedení flexibilných sadzieb si zákazníci pre vybrané DERTOUR hotely s vlastnou dopravou môžu vybrať medzi klasickou rezerváciou s všeobecne platnými všeobecnými obchodnými podmienkami (VOP) alebo novinku: Rezerváciu novej flexibilnej sadzby s možnosťou bezplatného zrušenia alebo zemnou rezervácie až 5 dní pred nástupom na pobyt.

  • Pre mnoho rezervácií DERTOUR hotelov z katalógov s vlastnou dopravou
  • Zmena rezervácie / zrušenie rezervácie zdarma do 5 dní pred príchodom
  • Produkt je v rez. systéme rozpoznateľný podľa produktovej rady „FR“ s dodatkom „Flex“ pre vybrané DERTOUR hotely v ​​krajinách s vlastnou dopravou: Nemecko, Rakúsko, Švajčiarsko, Poľsko, Česká republika, Maďarsko, Francúzsko, krajiny Beneluxu, Taliansko, Chorvátsko, Slovinsko – ako aj hotely v mestách a DERTOUR deluxe

 

Flex balíčky, ktoré je možné dorezervovať k paušálnym leteckým zájazdom

Pri paušálnych leteckých zájazdoch si môžete rezervovať flexibilné balíčky, pomocou ktorých môžu zákazníci bezplatne prebookovať alebo zrušiť rezerváciu až 14 dní pred príletom. 3 balíčky sú rozdelené podľa obratu a sú pre vás uvedené do predaja s 20% províziou. Skutočná pridaná hodnota pre rezervácie od DER Touristik: V prípade zrušenia rezervácie vám tieto flex balíčky nebudú vrátené a províziu si ponecháte.

  • Pre paušálne letecké zájazdy (okrem dynamických produktov)
  • Zmena rezervácie / zrušenie rezervácie zdarma do 14 dní pred odchodom
  • 20% provízia pre obchodných partnerov na balíčkoch flex, pretože koncovým zákazníkom nie sú vrátené peniaze za zmenu rezervácie / zrušenie rezervácie (s výnimkou storna z dôvodu zákazu cestovania orgánmi štátnej moci)
  • Ceny Felxi balíčkov podľa výšky sumy za rezerváciu:
  • 79 € pri celkovej cene zájazdu alebo služieb do 2.000 €
  • 149 € pri celkovej cene zájazdu alebo služieb do 4.999 €
  • 199 € pri celkovej cene zájazdu alebo služieb od 5.000 €

 

Vzorový výpočet:

Štvorčlenná rodina si zarezervuje zájazd/služby za celkovú cenu 1.499 € plus flexibilný balíček za 79 €. Z toho vyplýva príplatok 19,75 € na osobu rozdelený medzi štyri osoby, ktoré uskutočnili rezerváciu.

 

Obidve možnosti flex sú platné pre rezervácie uskutočnené do 30. apríla 2021.

V nasledujúcich týždňoch budete informovaní o konečných podmienkach rezervácie, kódoch a výnimkách.

DERTOUR Slovakia s.r.o.

 

DERTOUR / MEIER ́S WELTREISEN / ITS / JAHN REISEN / BILLA REISEN / DER

Panská 6, SK-811 01 Bratislava
Rezervácie: +421-2-210-12345
E-Mail: info@dertour.sk / www.dertour.sk