Loading...

Kontakt

Vážení klienti,
v prípade akýchkoľvek otázok k vašej internetovej rezervácii, podnetu alebo kritike našej internetovej stránky alebo k našim ponukám, poslite nám svoj E-mail na adresu info@dertour.sk. Vašou žiadosťou sa budeme obratom zaoberať.

Ďakujeme a prajeme Vám veľa zábavy vo svete dovolenkových skladačiek.

Váš DERTOUR Slovakia tím


DERTOUR Slovakia s.r.o.
Panská 6
811 01 Bratislava


Tel.: +421 2 210 12345
Fax: +421 2 54412846
IČO: 36 835 951
IČ-DPH: SK2022462200
Zapísaná v OR OS Bratislava I, odd.: Sro, vložka č.: 48001/B
Konatelia: Ing. Alan Kotala, Martin Fast

Poistka insolventnosti pre DERTOUR Slovakia s.r.o. je uzatvorená v Európskej cestovnej poisťovni.

Prehlásenie o ručení:
Aj napriek dôkladnej kontrole nepreberáme žiadnu zodpovednosť za obsah externých stránok. Zodpovednosť za externé stránky je výhradne na ich prevádzkovateľoch.

Copyright:
Existujúci obsah internetovej prezentácie spoločnosti DERTOUR je chránený autorskými právami. Všetky práva sú vyhradené. Výnimku tvoria ponúkané materiály k stiahnutiu s použitím v originálnom znení. Používanie textu, grafiky a obrázkov bez predošlého písomného súhlasu od DERTOUR je v rozpore s ustanovením zákona o autorských právach a týmto je protiprávne. Toto platí predovšetkým pre všetky práva k speňaženiu, reprodukovaniu, preloženiu alebo používaniu v elektronických systémoch. Na stránkach DERTOUR sa používajú registrované značky, obchodné mená a logá. To znamená, že aj keď nie sú na príslušných miestach označené platia zákonné podmienky pre ich ochranu.

Napíšte nám