Loading...

Dovoľte nám predstaviť spoločnosť DERTOUR Slovakia s.r.o.

 

Táto cestovná kancelária vznikla na základe dobrej spolupráce medzi DERTOUR Frankfurt GmbH a VIP travel spol. s r.o. v septembri roku 2007. DERTOUR ako taký však oslavoval v roku 2017, 100 rokov od založenia (pôvodne DER Deutsches Reiseburo). DERTOUR patrí do skupiny DERTOUR GROUP so sídlom v Kolíne a centrála DERTOUR má sídlo vo Frankfurte. DERTOUR GROUP patrí v Európe medzi jednu z najväčších skupín pôsobiacich v oblasti cestovného ruchu.

Približne vo viac ako 30 katalógoch ponúka Dertour individuálne dovolenky ušité na mieru flexibilne upravované cestovnými modulmi.

Vedúca firma na trhu v mnohých segmentoch.

Od roku 2007 pôsobí Dertour na Slovensku ako veľkobchodné zastúpenie so sídlom v Bratislave. Na slovenskom trhu zastupujeme spoločnosti, ktoré patria do DER Touristik ako je: 

 • DERTOUR
 • MEIERS WELTREISEN
 • JAHN Reisen
 • ITS 

tak, aby sme dosiahli spokojnosť zákazníkov. Katalógy všetkých spoločností si môžete pozrieť tu na našej stránke.

Ponuka spoločnosti Dertour zahŕňa v hrubom členení nasledovné kategórie: pobyty do exotických krajín, zájazdy po Európe a špeciálne zájazdy ako aj víkendy v mestách a organizovanie podujatí. V roku 2006 vstúpil Dertour do segmentu „premium“ s katalógom Dertour Deluxe, do ktorého boli zaradené len 5 a 6 hviezdičkové dovolenkové zariadenia na najkrajších svetových plážach.

DERTOUR

 • Podnikanie
 • Naša ponuka
 • Naše Aktivity

 

DERTOUR PODNIKANIE

 • Vedúca pozícia na trhu

DERTOUR patrí k najväčším cestovným kanceláriám v Nemecku a Rakúsku. DERTOUR je členom skupiny Deutsches Reisebüro (založenej v roku 1917 v Berlíne), ktorá je 100% sesterskou firmou REWE Group v Kolíne.
S konceptom individuálne kombinovateľných služieb má DERTOUR v tomto segmente vedúce postavenie na trhu. Či autom, lietadlom alebo vlakom. Či dovolenka v hoteli alebo v apartmáne. Či dovolenka pri mori, wellness pobyt alebo aktívna dovolenka: DERTOUR umožňuje vďaka jednotlivo dostupným a kombinovateľným službám individuálnu dovolenku na najvyššej úrovni. Viac ako 30 rôznych DERTOUR katalógov v sezóne Vám garantuje realizáciu neobyčajných cestovateľských snov do najzaujímavejších cieľov na celom svete ako aj priamo pred Vašimi dverami.
V Rakúsku je náš produkt od roku 2001 dostupný vo viac ako 900 cestovných kanceláriách. Nárast obratu a klientov dosahuje dvojciferné číslo, a týmto sa „skladačkové“ zájazdy stali veľmi obľúbenými u klientov a taktiež aj u našich obchodných partnerov.

Viac informácii o našej firme:

Naša ponuka

 • Exotika

DERTOUR vedie na trhu v oblasti ciest do Severnej Ameriky, Austrálie na Nový Zéland do Arabských Emirátov a tiež do Južnej Ameriky. Ako špecialista pre individuálne cestovanie obhajuje DERTOUR svoje vedúce miesto na trhu aj v ponuke ciest do Ázie, Číny, Indického oceánu do Južnej Afriky a do „malého“ Karibiku.

 • Európa a Špeciálne cesty

V Európe ponúka DERTOUR cesty do severnej, strednej a južnej Európy, taktiež do všetkých turistických regiónov Nemecka. Pre dovolenku na vode má DERTOUR extra katalógy pre okružné plavby po všetkých svetových moriach, plavby po riekach, a takisto katalóg na prenájom lodí.
Aktívna dovolenka nemá u nás žiadne hranice: špeciálne ponuky na tenis, jazdu na bicykloch a turistiku, ako aj kitesurfing, rafting alebo horolezectvo. Pre golfové a wellness dovolenky má DERTOUR v ponuke vlastné katalógy.

 • Cestovanie po mestách a eventy

DERTOUR sa stal počas rokov špecialistom na cestovanie po mestách, či už je to cestovanie po veľkých európskych metropolách alebo skôr po malých mestách, ktoré sa oplatí vidieť. Tu takisto dominuje veľká flexibilita a možnosť voľby príchodu do hotela. Hotely v ponuke sú všetkých cenových kategórii, s možnosťou kúpy vstupeniek na muzikály a iné predstavenia. Kto hľadá zábavný park, taktiež ho nájde v ponuke: DERTOUR má v ponuke 40 zábavných parkov. Od roku 1956 sa DERTOUR etabloval ako najväčší touroperátor pre športové eventy. K najväčším športovým vrcholom z DERTOUR Live patria Formula 1, maratón v New Yorku, tenisové majstrovstvá po celom svete, bundesligové zápasy a ľahká atletika. Kompletný servis ku klasickým open-air koncertom dopĺňa celkový program. Na zimné-športové eventy má DERTOUR v ponuke takisto extra program.

 • Krátke cesty a balíky plné zážitkov

Pre krátku dovolenku medzičasom ponúka DERTOUR od roku 2007 v katalógu „Kurzreisen-Erlebnisse“ troj- až štvordňové cesty do rôznych krajín. Ponuka je tematicky rozdelená na: „zážitky v meste“, „umenie a kultúru“, „spoločné chvíle“, „muzikály“, „wellness“ a „čistú romantiku“.
Kto chce aktívne športovať, ten si takisto nájde atraktívnu ponuku ako fanúšikovia veľkých športových podujatí. Krátke cesty do zábavných parkov garantujú zábavu pre celú rodinu.

 • DERTOUR Deluxe

DERTOUR zapĺňa tiež PREMIUM oblasť a to dvoma DELUXE katalógmi. Pre Európu a Exotcké destinácie. Tieto katalógy obsahujú výhradne 5 a 6 hviezdičkvé hotely a rezorty. Pri výbere rezortov a hotelov do týchto katalógov sa mimoriadne prihliada na vhodnú polohu, kvalitnú kulinársku ponuku, takisto na Spa a Wellness zariadenie a širokú športovú ponuku ako napríklad golf. Pri výbere kategórii izieb boli stanovené najnáročnejšie podmienky. Ponuka siaha od luxusných hotelových izieb s peknou polohou až po výber suít a viliek. Rovnako exkluzívny je aj výber transferov. V závislosti od hotela a lokality sú hosťom k dispozícii na výber transfery limuzínou, rýchloloďou, alebo helikoptérou.

 • Partner OLYMPIONIKOV

Už 50 rokov je DERTOUR ako partner Nemeckého olympijského zväzu (DOSB) zodpovedný za exkluzívny predaj vstupeniek na OH. To platí pre Letné olympijské hry 2008 v Pekingu, a takisto aj pre Zimné olympijské hry v kanadskom Vancouveri v roku 2010. V olympijských katalógoch prezentuje DERTOUR Live ponuky k rozličným miestam zápasov. Cesty nemeckého olympijského tímou organizuje taktiež DERTOUR Live.

 • Mobilný okolo celého glóbusu ...

Okolo zemegule, vo viac ako 60 krajinách ponúka DERTOUR prenájom áut od lokálnych a medzinárodných firiem. Poskytuje tak najvyššiu mobilitu v cieľovej destinácii. V jednom katalógu sú k dispozícii karavany pre nezabudnuteľnú dovolenku v USA, Kanade, ako aj inýc destináciách.

Naše Aktivity

 • Proti sexuálnemu zneužívaniu detí

Je našou povinnosťou a úsilím, aby bola pre Vás dovolenka najkrajším časom v roku. Vy, ako aj my vieme aj o tienistých stránkach, ktoré so sebou môže priniesť turizmus práve v exotických krajinách. Detská prostitúcia je jednoznačne jednou z najhorších. Dertour sa spolu so združením ECPAT-Deutschland podieľa ako aktívny a stály člen Združenia nemeckých cestovných kancelárii a touroperátorov (DRV) na dodržiavaní práv detí a bojuje proti ich sexuálnemu zneužívaniu. Partnerské hotely, s ktorými má DERTOUR uzatvorenú zmluvu sú nabádané k tomu, aby netolerovali žiadnu detskú prostitúciu.

 • Aktívny v aplikačnom spolku

Vo výbore pre životné prostredie Združenia nemeckých cestovných kancelárii (DRV), ktorý sa zaoberá životným prostredím v dovolenkových destináciách, sa DERTOUR angažuje v kooperácii s ITS.
Okrem toho sú všetky zložky DERTOUR-u vo Frankfurte aktívnym členom „Pomoci bez hraníc e. V.“, zložky Združenia DRV. Týmto spôsobom podporujú pracovníci a firmy výstavbu thajskej dediny, ktorá bola zničená po prílivovej vlne tsunami v roku 2004.

 • Dobré skutky

Od roku 2000 sa angažujú všetci kolegovia, ktorý pracujú vo Frankfurte pre organizáciu „Dobré skutky“. Týmto na seba berú spoločenskú zodpovednosť pomáhať spoluobčanom, ktorý sa nachádzajú v núdzi, bojujú so zdravotnými problémami, alebo tým, ktorý spoznali extrémne tienisté stránky života.
Či je to pomoc v prípade zneužívaných detí, podpora športových klubov postihnutých alebo pomoc útulkom pre týrané ženy, každý rok sa pre inú sociálnu inštitúciu v regióne Rhein-Main vďaka jednotlivým aktivitám kolegov pre kolegov a s podporou firmy vyzbiera finančná pomoc.