Loading...

Wellnes pobyty

Uvoľnite a nabite svoje batérie

Chcete si oddýchnuť a nechať sa hýčkať? Potom je wellness dovolenka práve pre vás! V DERTOUR nájdete atraktívne wellness hotely a rozmaznávacie programy pre telo, myseľ a dušu.

Wellness dovolenka v Európe

Relaxujte v najkrajších prázdninových krajinách!

Snívate o dovolenke z každodenného života a nie príliš ďaleko od domova? Potom je wellness dovolenka v Európe práve pre vás! Objavte najkrajšie kúpeľné strediská a kúpeľné hotely bez nekonečných letov alebo jazdy autom. Vychutnajte si tie najlepšie stránky Európy spolu s upokojujúcou relaxáciou, ktorú vám môže ponúknuť len kúpeľná dovolenka.

Únikový každodenný život - wellness víkend s DERTOURom

Relaxácia, pokoj a pohoda sa často strácajú v našom hektickom každodennom živote. Wellness dovolenka je ideálnou príležitosťou na relaxáciu a dobitie batérií pre každodenný život. Nechajte stres a rutinu za sebou a nechajte svoje telo trochu prerušiť. Vychutnajte si napríklad upokojujúce masáže, aromatické kúpele alebo sauny vo vašej kúpeľnej dovolenke, ako aj zdravé, chutné jedlo a krásu prírody. V správnom prostredí stačí víkend na úplné uvoľnenie a dobitie batérií pre každodenný život.

Rezervujte si fantastické wellness hotely online

V našej rozsiahlej online ponuke nájdete svoju oázu pokoja a pohody: od ušľachtilého kúpeľného hotela v blízkosti pláže až po elegantný panoramatický hotel s výhľadom na Dolomity - DERTOUR ponúka veľký výber hotelov za fantastickú wellness dovolenku. Vychutnajte si pokojnú prechádzku na pláž z hotela SPA a vychutnajte si upokojujúci morský vánok alebo začnite výlet z Alpenhotelu do idylických hôr. Či si ceníte moderné prostredie alebo uprednostňujete prirodzenú domácu atmosféru: V našej širokej ponuke komfortných wellness hotelov určite nájdete vhodné prostredie pre Vašu wellness dovolenku!

Náš servis pre Vašu wellness dovolenku

Rekreácia nezačína s nami, keď cestujete do kúpeľnej dovolenky; Počas výskumu a rezervácie sa snažíme, aby to bolo pre vás čo najstresovejšie a najpohodlnejšie: Môžete nájsť informácie a tipy na wellness pobyty, napríklad: Napríklad v našom on-line časopise "Wellnesswelten aktuell", ktorý si môžete zdarma stiahnuť na našich webových stránkach. Okrem toho ponúkame atraktívne špeciálne ponuky, ako sú včasné prínosy pre vtáky a úspory.

Pozrite sa na našu internetovú ponuku a rezervujte si víkend Welleness alebo Vašu wellness dovolenku na DERTOUR.